Contact

Anders Beton - Meer

HOOFDKANTOOR

Meerseweg 135A
B-2321 Hoogstraten-Meer
T +32 33 15 72 72
F +32 33 15 87 12
info@andersbeton.com

Anders Beton - Grobbendonk

PRODUCTIESITE

Bezoekadres (op afspraak):
Industrieweg 24

B-2280 Grobbendonk

Openingsuren

Onze kantoren zijn geopend van maandag tot en met vrijdag van 8u tot 12u en van 13u tot 17u.

Contacteer onze medewerkers

Klik hier voor de rechtstreekse telefoonnummers van onze medewerkers.

Regionale Verkoopleiders (RVL)

Mark Schellekens
RVL België - Luxemburg
Rundvee, varkens en akkerbouw
0032 477 779 705
mark@andersbeton.com
Luc Van Lierop
Technische ondersteuning België - Luxemburg
Rundvee, varkens en akkerbouw
0032 495 248 903
luc@andersbeton.com
Bas van de Camp
RVL Zuid- & West-Nederland + Noord-Holland
Rundvee
0031 630 634 502
bas@andersbeton.com
Hans Nijman
RVL Noord- & Oost-Nederland
Rundvee
0031 630 815 441
hans@andersbeton.com
Jos Klomp
RVL Nederland Limburg/Noord-Brabant/Zeeland
Varkens
0031 644 782 117
jos@andersbeton.com
Evert van Veenschoten
RVL Midden- en Noord- Nederland
Varkens en Kalveren
0031 683 889 833
evert@andersbeton.com
Henning Scherbaum
Verkaufsleiter Deutschland
Rindvieh
0049 176 61 12 90 68
henning@andersbeton.com