Contact

Anders Beton - Meer

HOOFDKANTOOR

Meerseweg 135A
B-2321 Hoogstraten-Meer
T +32 33 15 72 72
F +32 33 15 87 12
info@andersbeton.com

Anders Beton - Grobbendonk

PRODUCTIESITE

Bezoekadres (op afspraak):
Industrieweg 24

B-2280 Grobbendonk

Openingsuren

Onze kantoren zijn geopend van maandag tot en met vrijdag van 8u tot 12u en van 13u tot 17u.

Sluitingsdagen 2021

JULI-AUGUSTUS
Ons kantoor is gesloten op woensdag 21 juli 2021
Onze productie- en transportafdeling zijn gesloten van maandag 19 juli tot en met vrijdag 6 augustus 2021

NOVEMBER
Maandag 1 november 2021
Donderdag 11 en vrijdag 12 november 2021

DECEMBER-JANUARI: KERSTVERLOF 2021-2022
Maandag 27 december 2021 tot en met vrijdag 7 januari 2022.

Regionale verkoopleiders

Hans Nijman
Teammanager verkoop RUNDVEE + RVL Gelderland, Overijssel, Flevoland
RUNDVEE
+31 630 815 441
hans@andersbeton.com
Bas van de Camp
RVL N-Holland, Z-Holland, Utrecht, N-Brabant, Zeeland, Limburg
RUNDVEE
+31 630 634 502
bas@andersbeton.com
Wijnand van den Berg
RVL RUNDVEE Friesland, Groningen, Drenthe + AKKERBOUW en VERHARDING heel Nederland
RUNDVEE - AKKERBOUW - VERHARDING
+31 622 869 510
wijnand@andersbeton.com
Mark Schellekens
Teammanager verkoop NL VARKENS - KALVEREN + RVL België - Export
ALLE MARKTEN
+32 477 779 705
mark@andersbeton.com
Luc Van Lierop
Technisch Verkoopleider België
ALLE MARKTEN
+32 495 248 903
luc@andersbeton.com
Jos Klomp
RVL N-Brabant, Zeeland, Limburg
VARKENS
+31 644 782 117
jos@andersbeton.com
Evert van Veenschoten
RVL Midden- en Noord- Nederland voor VARKENS - heel Nederland voor KALVEREN
VARKENS - KALVEREN
+31 683 889 833
evert@andersbeton.com
Henning Scherbaum
Verkaufsleiter Deutschland
ALLE
+49 176 61 12 90 68
henning@andersbeton.com