Contacteer onze medewerkers

 

Commerciële binnendienst

Dave Verschueren - Orderverwerking 

0032 3 317 04 18 - dave@andersbeton.com

Dirk Van den Bogaert - Offertes-tekenwerk

0032 3 317 04 19 - dirk@andersbeton.com

Yves Roelen - Boekhouding

0032 3 315 72 72 yves@andersbeton.com

Marian Theunissen - Sales support-marketing

0032 3 317 04 12 - marian@andersbeton.com

 

Transport

Dave Verschueren - Meer 

0032 3 317 04 18 - dave@andersbeton.com

Ellen van der Velden - Grobbendonk

0032 14 50 76 23 - ellen@andersbeton.com

 

Inkoop

Dave Verschueren - Inkoop handelsgoederen

0032 3 317 04 18 - dave@andersbeton.com

Ben Delcroix - Inkoop productie

0032 3 315 72 72 - ben@andersbeton.com

Ilse Beinaerdts - Inkoop facturatie

0032 3 317 04 10 - accounting@andersbeton.com

 

Personeel

Marc Verbeeck

0032 3 315 72 72 - marc@andersbeton.com

 

IT en Verzekeringen

Marc Verbeeck

0032 3 315 72 72 - marc@andersbeton.com