Contacteer onze medewerkers

 

Commerciële binnendienst

Dave Verschueren - Orderverwerking 

+32 3 317 04 18 - dave@andersbeton.com

Yves Roelen - Boekhouding

+32 3 315 72 72 yves@andersbeton.com

Marian Theunissen - Sales support- Offertebeheer

+32 3 317 04 12 - marian@andersbeton.com

 

Transport

Kelly Crauwels - Meer 

+32 3 317 04 19 - kelly@andersbeton.com

Ellen van der Velden - Grobbendonk

+32 14 50 76 23 - ellen@andersbeton.com

 

Inkoop

Dave Verschueren - Inkoop handelsgoederen

+32 3 317 04 18 - dave@andersbeton.com

Ben Delcroix - Inkoop productie

+32 3 315 72 72 - ben@andersbeton.com

Ilse Beinaerdts - Inkoop facturatie

+32 3 317 04 10 - accounting@andersbeton.com

 

Personeel

Marc Verbeeck

+32 3 315 72 72 - marc@andersbeton.com

 

IT en Verzekeringen

Marc Verbeeck

+32 3 315 72 72 - marc@andersbeton.com

 

Marketing

Hans Sterkendries

+32 477 38 36 11 - hans.sterkendries@andersbeton.com